KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7074152
nr 707 4152
Akvarell
Signerad, 1915, ansikte, 21x19
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:42:19
100 kr
250 kr
400 kr